خدمات

قیمت قهوه امروز سه شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۰۸

COFFEE PricTrade Now

لیست قیمت قهوه به صورت روزانه به روز رسانی می شود. قیمت قهوه می تواند با توجه به نرخ ارز و واردات قهوه متغیر باشد. ما در فروشگاه قهوه زیپان سعی داریم قهوه با قیمت ثابت و نازل ترین قیمت را به مشتریان عزیز ارائه دهیم.

Most ActiveGainers %Losers %

قیمت قهوه
NameLastChg. %Vol.
TSLA۲۰۳.۰۸+۱.۸۴%۲۶.۵۴M
NVDA۷۸۴.۳۳-۰.۸۳%۱۱.۳۶M
COIN۲۰۴.۸۳+۵.۶۲%۸.۸۵M
AMD۱۷۵.۰۷-۰.۵۳%۸.۶۶M
PANW۳۲۳.۲۱+۶.۷۵%۵.۸۴M
SMCI۸۴۵.۳۷-۳.۵۳%۲.۵۶M
BRKa۶۰۸,۸۲۷-۱.۰۶%۹.۸۳K

Contracts for Coffee are the world benchmark for Arabica coffee price. The coffee of this variety is cultivated in Latin America, South-East Asia, Oceania. Arabica Coffee futures show the price for coffee from any of 19 producing countries. CFDs on Coffee futures are denominated in US dollars per 100 pounds (1 CFD includes 100 pounds)


قراردادهای قهوه معیار جهانی قیمت قهوه عربیکا است. قهوه این رقم در آمریکای لاتین، آسیای جنوب شرقی و اقیانوسیه کشت می شود. معاملات آتی قهوه عربیکا قیمت قهوه را از هر یک از ۱۹ کشور تولید کننده نشان می دهد. CFD در معاملات آتی قهوه به دلار آمریکا در هر ۱۰۰ پوند (۱ CFD شامل ۱۰۰ پوند) است.

قیمت قهوه

تحلیل تکنیکال روشی برای مطالعه و ارزیابی پویایی بازار بر اساس تاریخچه قیمت است. هدف اصلی آن پیش بینی پویایی قیمت یک ابزار مالی در آینده از طریق ابزارهای تحلیل تکنیکال است. تحلیلگران فنی از این روش تحلیل بازار برای پیش بینی قیمت ارزها و جفت ارزهای مختلف استفاده می کنند. این نوع تجزیه و تحلیل به شما امکان می دهد تا بر اساس مطالعه قیمت های تاریخی ابزارهای معاملاتی، پیش بینی بازار را انجام دهید.