خدمات

قیمت قهوه امروز یکشنبه ۱۴۰۳/۰۲/۰۹

coffee price trade now

لیست قیمت قهوه به صورت روزانه به روز رسانی می شود. قیمت می تواند با توجه به نرخ ارز و واردات متغیر باشد. ما در فروشگاه قهوه زیپان سعی داریم قهوه با قیمت ثابت و نازل ترین قیمت را به مشتریان عزیز ارائه دهیم.

قیمت های جفت کالای محبوب در برابر دلار نشان دهنده ارزش قهوه در برابر دلار آمریکا است.

سمبلآخرChg% Chg
KCN24ساعت ۲۲۴.۰۰-۴.۱۰-۱.۸۰٪
قهوه
RMN24۴,۱۵۱ ثانیه-۱۵۳-۳.۵۵٪
قهوه روبوستا ۱۰-T

قهوه عربیکا ژوئیه ( KCN24 ) در روز جمعه بسته شد -۴.۱۰ (-۱.۸۰%)، و قهوه روبوستا جولای ICE ( RMN24) ) -۱۵۳ (-۳.۵۵ درصد) بسته شد.

قیمت در روز جمعه کاهش متوسطی را ثبت کرد. افزایش مجدد منابع قهوه تحت نظارت ICE باعث انحلال طولانی مدت در معاملات آتی قهوه در روز جمعه شد.

موجودی قهوه روبوستا تحت نظارت ICE در روز پنجشنبه به بالاترین حد ۴-۳/۴ ماهه ۳۷۶۰ لات و موجودی قهوه عربیکا با نظارت ICE در روز پنجشنبه به ۶۶۱۴۹۲ کیسه ۱۱-۱/۲ ماه افزایش یافت.

تبدیل واحد برای قیمت قهوه امروز

تبدیلقیمت قهوهقیمت
۱ پوند ≈ ۰,۴۵۳ کیلوگرمقیمت قهوه در هر کیلوگرم۵.۱۴ دلار آمریکا
۱ پوند = ۱۶ اونسقیمت قهوه در هر ۱ اونس۰.۱۵ دلار آمریکا

پنجشنبه گذشته، عربیکا بالاترین قیمت ۲ ساله خود را به ثبت رساند، و قهوه روبوستا نزدیکترین آینده (K24) روز پنجشنبه رکورد جدیدی را ثبت کرد.قهوه در دو ماه گذشته به دلیل نگرانی های مربوط به محصول در برزیل و ویتنام افزایش یافته است.

Somar Meteorologia روز دوشنبه گزارش داد که منطقه Minas Gerais برزیل در هفته گذشته ۷.۶ میلی متر بارندگی داشته است یا ۵۸ درصد از میانگین تاریخی. میناس گرایس حدود ۳۰ درصد از محصول عربیکا برزیل را تشکیل می دهد.

قهوه روبوستا به دلیل ترس از اینکه خشکی بیش از حد در ویتنام تولید قهوه روبوستا در این کشور را محدود می کند، همچنان به رکوردهای جدید می رسد.

قهوه عربیکا معیار جهانی قراردادهای آتی قهوه است که در بورس بین قاره ای (ICE) معامله می شود. عربیکا ۷۵ درصد از تولید جهان را تشکیل می دهد و بیشتر در برزیل (۴۰ درصد کل عرضه جهان) و کلمبیا کشت می شود. روبوستا ۲۵ درصد باقیمانده را تشکیل می دهد و بیشتر در ویتنام (۱۵ درصد عرضه جهانی) و اندونزی تولید می شود.

سایر صادرکنندگان عمده عبارتند از:  پرو، هند، اوگاندا، اتیوپی، مکزیک و ساحل عاج.

NameLastChg. %Vol.
TSLA۱۶۸.۲۹-۱.۱۱%۱۰۸.۰۲M
GOOGL۱۷۱.۹۵+۱۰.۲۲%۶۳.۴۳M
GOOG۱۷۳.۶۹+۹.۹۷%۵۴.۳۹M
NVDA۸۷۷.۳۵+۶.۱۸%۵۳.۶۰M
META۴۴۳.۲۹+۰.۴۳%۳۱.۸۲M
MSFT۴۰۶.۳۲+۱.۸۲%۲۸.۴۵M
BRKa۶۰۷,۳۴۲-۰.۶۹%۱۳.۵۶K

قیمت های جفت کالای محبوب قهوه در برابر دلار نشان دهنده ارزش قهوه در برابر دلار آمریکا است. تولیدکنندگان اصلی قهوه در جهان برزیل، کلمبیا، ویتنام، اتیوپی و هندوراس هستند.