خدمات

قیمت قهوه امروز یکشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۳

coffee price trade now

لیست قیمت قهوه به صورت روزانه به روز رسانی می شود. قیمت قهوه می تواند با توجه به نرخ ارز و واردات قهوه متغیر باشد. ما در فروشگاه قهوه زیپان سعی داریم قهوه با قیمت ثابت و نازل ترین قیمت را به مشتریان عزیز ارائه دهیم.

تبدیل واحد برای قیمت قهوه امروز

تبدیلقیمت قهوهقیمت
۱ پوند ≈ ۰,۴۵۳ کیلوگرمقیمت قهوه در هر کیلوگرم۴.۲۳ USD
۱ پوند = ۱۶ اونسقیمت قهوه در هر ۱ اونس۰.۱۲ دلار
قیمت قهوه امروز

NameLastChg. %Vol.
AMD۲۰۲.۶۴+۵.۲۵%۱۰۲.۵۰M
TSLA۲۰۲.۶۴+۰.۳۸%۸۱.۵۴M
AAPL۱۷۹.۶۶-۰.۶۰%۷۱.۱۷M
NVDA۸۲۲.۷۹+۴.۰۰%۴۶.۵۹M
META۵۰۲.۳۰+۲.۴۸%۱۵.۷۲M
SMCI۹۰۵.۴۸+۴.۵۴%۸.۸۶M
BRKa۶۱۳,۹۶۵-۰.۴۲%۱۴.۵۵K

قهوه می عربیکا ( KCK24 ) در روز جمعه -۱.۰۵ (-۰.۵۷٪) بسته شد و می ICE robusta قهوه ( RMK24 ) +۴۸ (+۱.۵۵٪) بسته شد.

قیمت قهوه در روز جمعه متفاوت بود و روبوستا
به بالاترین حد یک هفته‌ای صعود کرد. عربیکا روز جمعه پس از آن تحت فشار قرار گرفت که هندوراس، بزرگترین تولیدکننده قهوه در آمریکای مرکزی، گزارش داد صادرات قهوه آن در فوریه ۲۶ درصد افزایش یافته و به ۹۳۲۶۷۸ کیسه رسیده است. قهوه روبوستا از روز پنجشنبه که اداره آمار عمومی ویتنام گزارش داد که صادرات قهوه ویتنام در فوریه -۲۰ درصد در سال کاهش یافته و به ۱۶۰۰۰۰ تن رسیده است، از پشتیبانی انتقالی برخوردار است.  

با کاهش موقت نگرانی‌ها در مورد شرایط خشکی در برزیل، قیمت قهوه در روز سه‌شنبه به پایین‌ترین حد خود در ۵ هفته گذشته رسید. Somar Meteorologia دوشنبه گزارش داد که منطقه Minas Gerais برزیل در هفته گذشته ۵۹.۵ میلی متر بارندگی داشته است یا ۱۳۱ درصد از میانگین تاریخی. میناس گرایس حدود ۳۰ درصد از محصول عربیکا برزیل را تشکیل می دهد.

قیمت قهوه

قراردادهای قهوه معیار جهانی قیمت قهوه عربیکا است. قهوه این رقم در آمریکای لاتین، آسیای جنوب شرقی و اقیانوسیه کشت می شود. معاملات آتی قهوه عربیکا قیمت قهوه را از هر یک از ۱۹ کشور تولید کننده نشان می دهد. CFD در معاملات آتی قهوه به دلار آمریکا در هر ۱۰۰ پوند (۱ CFD شامل ۱۰۰ پوند) است.