خدمات

قیمت قهوه امروز چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۶

coffee price trade now

لیست قیمت قهوه به صورت روزانه به روز رسانی می شود. قیمت قهوه می تواند با توجه به نرخ ارز و واردات قهوه متغیر باشد. ما در فروشگاه قهوه زیپان سعی داریم قهوه با قیمت ثابت و نازل ترین قیمت را به مشتریان عزیز ارائه دهیم.


تبدیل واحد برای قیمت قهوه امروز

تبدیلقیمت قهوهقیمت
۱ پوند ≈ ۰,۴۵۳ کیلوگرمقیمت قهوه در هر کیلوگرم۴.۳۲ USD
۱ پوند = ۱۶ اونسقیمت قهوه در هر ۱ اونس۰.۱۲ دلار

قهوه با افزایش مجدد موجودی های قهوه ICE کمتر بسته می شود

قهوه می عربیکا ( KCK24 ) در روز سه شنبه -۳.۵۵ (-۱.۹۰٪) بسته شد و می ICE robusta قهوه ( RMK24 ) -۹ (-۰.۲۸٪) بسته شد.

قیمت قهوه در روز سه شنبه با کاهش نسبتاً پایینی بسته شد. افزایش مجدد منابع قهوه تحت نظارت ICE باعث کاهش قیمت قهوه شده است. در روز سه‌شنبه، موجودی‌های عربیکا تحت نظارت ICE به ۳۸۱۱۰۷ کیسه به بالاترین سطح در ۴ ماه گذشته رسید. همچنین، موجودی قهوه روبوستا تحت نظارت ICE چهارشنبه گذشته به بالاترین حد خود در ۳ هفته گذشته رسید.  

روز دوشنبه، قهوه عربیکا به بالاترین حد ۲ هفته اخیر رسید و روبوستا با بارندگی کمتر از میانگین در مناطق قهوه‌خیز برزیل به بالاترین سطح ۳ هفته‌ای رسید. Somar Meteorologia روز دوشنبه گزارش داد که منطقه Minas Gerais برزیل در هفته گذشته ۲۹.۴ میلی متر بارندگی داشته است که ۵۰ درصد میانگین تاریخی است. میناس گرایس حدود ۳۰ درصد از محصول عربیکا برزیل را تشکیل می دهد.

قهوه روبوستا همچنین از پنجشنبه گذشته که اداره آمار عمومی ویتنام گزارش داد که صادرات قهوه ویتنام در فوریه -۲۰ درصد در سال کاهش یافته و به ۱۶۰۰۰۰ تن رسیده است، دارای پشتیبانی انتقالی است.  

NameLastChg. %Vol.
TSLA۱۸۰.۷۴-۳.۹۳%۱۱۷.۱۷M
AAPL۱۷۰.۱۲-۲.۸۴%۹۱.۲۵M
AMD۲۰۵.۱۳-۰.۱۱%۶۴.۲۰M
NVDA۸۵۹.۶۴+۰.۸۶%۵۰.۵۸M
MSFT۴۰۲.۶۵-۲.۹۶%۲۵.۸۰M
SMCI۱,۰۹۰.۸۳+۱.۵۳%۱۲.۷۹M
BRKa۶۰۳,۰۴۱-۰.۸۴%۱۳.۳۸K
قیمت قهوه