خدمات

قیمت قهوه امروز چهارشنبه ۱۴۰۳/۰۱/۲۹

coffee price trade now

لیست قیمت قهوه به صورت روزانه به روز رسانی می شود. قیمت می تواند با توجه به نرخ ارز و واردات متغیر باشد. ما در فروشگاه قهوه زیپان سعی داریم قهوه با قیمت ثابت و نازل ترین قیمت را به مشتریان عزیز ارائه دهیم.

قهوه می عربیکا (KCK24) در روز سه شنبه ۵.۲۰+ (+۲.۲۵ درصد) بسته شد و قهوه می ICE robusta (RMK24) 31+ (+۰.۷۸ درصد) بسته شد.

قیمت قهوه در روز سه‌شنبه نسبتاً بالاتر بسته شد و عربیکا به بالاترین سطح ۱-۱/۲ سال رسید و قهوه روبوستا رکورد جدیدی را ثبت کرد. نگرانی های مربوط به محصولات قهوه در برزیل و ویتنام به خرید معاملات آتی قهوه دامن می زند. Somar Meteorologia روز دوشنبه گزارش داد که منطقه Minas Gerais برزیل در هفته گذشته ۱۵.۸ میلی متر بارندگی داشته است یا ۷۴ درصد میانگین تاریخی. میناس گرایس حدود ۳۰ درصد از محصول عربیکا برزیل را تشکیل می دهد. قهوه روبوستا به دلیل ترس از اینکه خشکی بیش از حد در ویتنام تولید قهوه روبوستا در این کشور را محدود خواهد کرد، به رکوردهای جدیدی رسیده است.

تبدیل واحد برای قیمت قهوه امروز

تبدیلقیمت قهوهقیمت
۱ پوند ≈ ۰,۴۵۳ کیلوگرمقیمت قهوه در هر کیلوگرم۵.۲۵ دلار
۱ پوند = ۱۶ اونسقیمت قهوه در هر ۱ اونس۰.۱۵ دلار آمریکا

قهوه عربیکا معیار جهانی قراردادهای آتی قهوه است که در بورس بین قاره ای (ICE) معامله می شود. عربیکا ۷۵ درصد از تولید جهان را تشکیل می دهد و بیشتر در برزیل (۴۰ درصد کل عرضه جهان) و کلمبیا کشت می شود. روبوستا ۲۵ درصد باقیمانده را تشکیل می دهد و بیشتر در ویتنام (۱۵ درصد عرضه جهانی) و اندونزی تولید می شود. سایر صادرکنندگان عمده عبارتند از:  پرو، هند، اوگاندا، اتیوپی، مکزیک و ساحل عاجروبوستا دانه قهوه ای است که در اروپا و قهوه های اسپرسو محبوب است در حالی که دانه های عربیکا در ایالات متحده محبوب هستند.

قیمت قهوه

Most ActiveGainers %Losers %

NameLastChg. %Vol.
TSLA۱۵۴.۸۵-۱.۴۴%۲۴.۹۷M
AMD۱۶۱.۶۱-۱.۱۳%۱۳.۰۵M
NVDA۸۶۷.۵۰-۰.۷۶%۱۲.۳۳M
AAPL۱۷۰.۳۶+۰.۵۸%۱۰.۴۳M
SMCI۹۸۷.۲۵+۱.۱۲%۳.۰۰M
ASML۹۱۰.۲۵-۶.۸۲%۱.۶۶M
BRKa۶۰۰,۷۰۶+۰.۴۳%۱۱.۱۶K