خدمات

قیمت قهوه امروز چهارشنبه ۱۴۰۳/۰۱/۲۲

coffee prictrade now

لیست قیمت قهوه به صورت روزانه به روز رسانی می شود. قیمت می تواند با توجه به نرخ ارز و واردات متغیر باشد. ما در فروشگاه قهوه زیپان سعی داریم قهوه با قیمت ثابت و نازل ترین قیمت را به مشتریان عزیز ارائه دهیم.


تبدیل واحد برای قیمت قهوه امروز

تبدیلقیمت قهوهقیمت
۱ پوند = ۱۶ اونسقیمت قهوه در هر ۱ اونس۰.۱۳ دلار آمریکا
۱ پوند ≈ ۰,۴۵۳ کیلوگرمقیمت قهوه در هر کیلوگرم۴.۷۲ دلار
سمبلآخرChg% Chg
KCN24۲۱۱.۸۵ ثانیه+۲.۴۰+۱.۱۵٪
قهوه
RMN24۳۶۷۳ ثانیه-۱۰-۰.۲۷٪
قهوه روبوستا ۱۰-T
^USDBRL۵.۰۰۸۹۰-۰.۰۰۰۷۰-۰.۰۱٪
دلار آمریکا/رئال برزیل

قهوه می عربیکا ( KCK24 ) در روز سه‌شنبه ۲.۴۵+ (۱.۱۶+) بسته شد و قهوه روبوستا می آیسی ( RMK24 ) ۱۴- (-۰.۳۷ درصد) بسته شد.

قهوه در روز سه شنبه متفاوت بود. قیمت قهوه عربیکا به دلیل افزایش نرخ روز سه شنبه در رئال برزیل ( ^USDBRL ) به بالاترین حد ۱-۱/۲ هفته در برابر دلار رسید. یک واقعی قوی تر، فروش صادراتی تولیدکنندگان قهوه برزیل را منع می کند.

روز سه شنبه پس از اینکه اداره کل گمرک ویتنام گزارش داد که صادرات قهوه مار ویتنام +۱۷.۷ درصد در مترمربع افزایش یافت و به ۱۸۸۹۷۲ تن رسید، روبوستا تحت فشار قرار گرفت. همچنین، صادرات قهوه ویتنام در سه ماهه اول سالانه + ۵.۹ درصد افزایش یافته و به ۵۸۵۶۹۶ تن رسیده است.  


نگرانی از اینکه خشکی بیش از حد در ویتنام تولید قهوه روبوستا در این کشور را محدود می کند، صعودی است و قیمت روبوستا را به بالاترین حد خود در روز پنجشنبه گذشته و قهوه عربیکا را به بالاترین حد خود در روز دوشنبه ۵ تا ۳/۴ ماه رساند.  

Somar Meteorologia روز دوشنبه گزارش داد که منطقه Minas Gerais برزیل در هفته گذشته ۲.۵ میلی متر بارندگی داشته است یا ۱۲ درصد از میانگین تاریخی. میناس گرایس حدود ۳۰ درصد از محصول عربیکا برزیل را تشکیل می دهد.

قیمت قهوه
قیمت قهوه


قهوه عربیکا معیار جهانی قراردادهای آتی قهوه است که در بورس بین قاره ای (ICE) معامله می شود. عربیکا ۷۵ درصد از تولید جهان را تشکیل می دهد و بیشتر در برزیل (۴۰ درصد کل عرضه جهان) و کلمبیا کشت می شود. روبوستا ۲۵ درصد باقیمانده را تشکیل می دهد و بیشتر در ویتنام (۱۵ درصد عرضه جهانی) و اندونزی تولید می شود. سایر صادرکنندگان عمده عبارتند از:  پرو، هند، اوگاندا، اتیوپی، مکزیک و ساحل عاجروبوستا دانه قهوه ای است که در اروپا و قهوه های اسپرسو محبوب است در حالی که دانه های عربیکا در ایالات متحده محبوب هستند.