خدمات

قیمت قهوه امروز چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۰۹

COFFEE PricTrade Now

لیست قیمت قهوه به صورت روزانه به روز رسانی می شود. قیمت قهوه می تواند با توجه به نرخ ارز و واردات قهوه متغیر باشد. ما در فروشگاه قهوه زیپان سعی داریم قهوه با قیمت ثابت و نازل ترین قیمت را به مشتریان عزیز ارائه دهیم.

تبدیل واحد برای قیمت قهوه امروز

تبدیلقیمت قهوهقیمت
۱ پوند ≈ ۰,۴۵۳ کیلوگرمقیمت قهوه در هر کیلوگرم۴.۲۳ USD
۱ پوند = ۱۶ اونسقیمت قهوه در هر ۱ اونس۰.۱۲ دلار آمریکا
NameLastChg. %Vol.
TSLA۱۹۹.۷۳+۰.۱۷%۱۰۸.۲۳M
AAPL۱۸۲.۶۳+۰.۸۱%۵۳.۲۷M
AMD۱۷۸.۰۰+۱.۱۳%۴۳.۵۱M
NVDA۷۸۷.۰۱-۰.۴۹%۳۸.۹۲M
PANW۳۱۴.۷۵+۳.۹۵%۲۱.۱۰M
MSFT۴۰۷.۴۸-۰.۰۱%۱۴.۷۲M
BRKa۶۱۶,۸۵۴+۰.۲۴%۱۴.۲۸K
قیمت قهوه
قیمت قهوه

قراردادهای قهوه معیار جهانی قیمت قهوه عربیکا است. قهوه این رقم در آمریکای لاتین، آسیای جنوب شرقی و اقیانوسیه کشت می شود. معاملات آتی قهوه عربیکا قیمت قهوه را از هر یک از ۱۹ کشور تولید کننده نشان می دهد. CFD در معاملات آتی قهوه به دلار آمریکا در هر ۱۰۰ پوند (۱ CFD شامل ۱۰۰ پوند) است.

Coffee Prices Climb as Forecasts Call for Limited Rain in Brazil

افزایش قیمت قهوه در حالی که پیش‌بینی‌ها برای بارندگی محدود در برزیل پیش‌بینی می‌کنند .

قهوه عربیکا (KCK24) در روز سه شنبه +۳.۴۵ (+ ۱.۹۲٪) بسته شد و ICE robusta قهوه (روبوستا) (RMK24) +57 (+1.89٪) بسته شد.

قیمت قهوه در روز چهارشنبه از پایین‌ترین سطح ۵ هفته گذشته بهبود یافت و نسبتاً بالاتر بسته شد. پوشش کوتاهی در معاملات آتی قهوه در روز سه‌شنبه پس از پیش‌بینی‌های به‌روز شده آب‌وهوا که خواستار بارش محدود باران در مناطق قهوه‌خیز برزیل طی ده روز آینده شده بود، پدیدار شد.

قیمت قهوه در روز چهارشنبه در ابتدای معاملات با انتقال منفی از دوشنبه به پایین‌ترین حد خود در ۵ هفته گذشته سقوط کرد زیرا نگرانی‌ها در مورد شرایط خشک برزیل موقتاً کاهش یافت. Somar Meteorologia دوشنبه گزارش داد که منطقه Minas Gerais برزیل در هفته گذشته ۵۹.۵ میلی متر بارندگی داشته است یا ۱۳۱ درصد از میانگین تاریخی. میناس گرایس حدود ۳۰ درصد از محصول عربیکا برزیل را تشکیل می دهد.

موجودی قهوه کم است، که عامل حمایتی برای قیمت قهوه است. چهارشنبه گذشته، موجودی‌های قهوه روبوستا تحت نظارت ICE به پایین‌ترین حد خود یعنی ۱۹۵۸ لات کاهش یافت.

اگرچه آنها به میزان متوسطی بهبود یافتند و به بالاترین سطح ۲ هفته‌ای سه‌شنبه ۲۴۰۹ لات رسیدند. موجودی قهوه عربیکا تحت نظارت ICE در ۳۰ نوامبر به کمترین میزان در ۲۴ سال گذشته یعنی ۲۲۴۰۶۶ کیسه کاهش یافت، اگرچه آنها نسبتاً بهبود یافتند و به بالاترین حد ۳-۱/۲ ماه سه شنبه ۳۳۳۷۷۱ بسته رسیدند.