خدمات

قیمت قهوه امروز پنج شنبه ۱۴۰۳/۰۱/۲۳

coffee prictrade now

لیست قیمت قهوه به صورت روزانه به روز رسانی می شود. قیمت می تواند با توجه به نرخ ارز و واردات متغیر باشد. ما در فروشگاه قهوه زیپان سعی داریم قهوه با قیمت ثابت و نازل ترین قیمت را به مشتریان عزیز ارائه دهیم.

قهوه عربیکا معیار جهانی قراردادهای آتی قهوه است که در بورس بین قاره ای (ICE) معامله می شود. عربیکا ۷۵ درصد از تولید جهان را تشکیل می دهد و بیشتر در برزیل (۴۰ درصد کل عرضه جهان) و کلمبیا کشت می شود. روبوستا ۲۵ درصد باقیمانده را تشکیل می دهد و بیشتر در ویتنام (۱۵ درصد عرضه جهانی) و اندونزی تولید می شود. سایر صادرکنندگان عمده عبارتند از:  پرو، هند، اوگاندا، اتیوپی، مکزیک و ساحل عاجروبوستا دانه قهوه ای است که در اروپا و قهوه های اسپرسو محبوب است در حالی که دانه های عربیکا در ایالات متحده محبوب هستند.

تبدیل واحد برای قیمت قهوه امروز

تبدیلقیمت قهوهقیمت
۱ پوند ≈ ۰,۴۵۳ کیلوگرمقیمت قهوه در هر کیلوگرم۴.۷۴ دلار آمریکا
۱ پوند = ۱۶ اونسقیمت قهوه در هر ۱ اونس۰.۱۳ دلار آمریکا
قیمت قهوه

اکثر ActiveGainers % Losers %

NameLastChg. %Vol.
TSLA۱۷۱.۷۶-۲.۸۹%۸۳.۹۴M
AMD۱۶۷.۱۴-۲.۱۳%۵۹.۰۱M
AAPL۱۶۷.۷۸-۱.۱۱%۴۹.۴۰M
NVDA۸۷۰.۳۹+۱.۹۷%۴۲.۸۶M
AMZN۱۸۵.۹۵+۰.۱۵%۳۵.۱۵M
MSFT۴۲۳.۲۶-۰.۷۱%۱۶.۱۱M
BRKa۶۱۸,۹۵۰-۱.۲۷%۱۳.۴۲K

قیمت قهوه با توجه به نگرانی های مربوط به محصول در برزیل و ویتنام بالاتر است

قهوه می عربیکا ( KCK24 ) در روز چهارشنبه ۱.۱۰+ (۰.۵۲+) بسته شد و قهوه روبوستا می آیس ( RMK24 ) با ۴۹+ (+۱.۳۱ درصد) بسته شد.

قیمت قهوه در روز چهارشنبه با بهبود قیمت‌ها به دلیل نگرانی‌های مربوط به محصولات قهوه در برزیل و ویتنام، ضررهای اولیه را کاهش داد و نسبتاً بالاتر بسته شد. قهوه روبوستا پنجشنبه گذشته به دلیل ترس از اینکه خشکی بیش از حد در ویتنام باعث محدود شدن تولید قهوه روبوستا در این کشور شود، رکورد بالایی را ثبت کرد. همچنین، قهوه عربیکا به دلیل نگرانی‌های آب‌وهوا در برزیل، روز دوشنبه به بالاترین حد خود در ۵ تا ۳/۴ ماه رسید، زیرا Somar Meteorologia دوشنبه گزارش داد که منطقه Minas Gerais برزیل در هفته گذشته ۲.۵ میلی‌متر بارندگی داشته است یا ۱۲ درصد از میانگین تاریخی. میناس گرایس حدود ۳۰ درصد از محصول عربیکا برزیل را تشکیل می دهد.

سمبلآخرChg% Chg
KCN24۲۱۲.۶۵ ثانیه+۰.۸۰+۰.۳۸٪
قهوه
RMN24۳۷۱۵ ثانیه+۴۲+۱.۱۴٪
قهوه روبوستا ۱۰-T
در ارجاع به برخی منابع از اختصار chg 1 استفاده میشود که به معنی ویرایش اول یا اعمال آخرین تغییرات در مورخه خاصی است که تاریخ آن در ذکر خواهد شد