خدمات

قیمت قهوه امروز پنج شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۷

coffee price trade now

لیست قیمت قهوه به صورت روزانه به روز رسانی می شود. قیمت قهوه می تواند با توجه به نرخ ارز و واردات قهوه متغیر باشد. ما در فروشگاه قهوه زیپان سعی داریم قهوه با قیمت ثابت و نازل ترین قیمت را به مشتریان عزیز ارائه دهیم.

قیمت قهوه
NameLastChg. %Vol.
TSLA۱۷۶.۵۰-۲.۳۵%۱۰۲.۶۵M
AMD۲۱۰.۶۳+۲.۶۸%۸۲.۳۳M
AAPL۱۶۹.۱۲-۰.۵۹%۵۹.۱۳M
NVDA۸۸۷.۰۰+۳.۱۸%۵۶.۵۷M
MSFT۴۰۲.۰۹-۰.۱۴%۱۹.۱۲M
SMCI۱,۱۲۴.۷۰+۳.۱۰%۱۱.۴۵M
BRKa۶۰۷,۴۱۲+۰.۴۶%۱۲.۶۸K

قهوه می عربیکا ( KCK24 ) در روز چهارشنبه ۲.۹۵+ (+ ۱.۶۱ درصد) بسته شد و قهوه روبوستا ICE می ( RMK24 ) با ۱۲۹+ (+۴.۰۶ درصد) بسته شد.

قیمت قهوه در روز چهارشنبه با افزایش شدید قهوه روبوستا افزایش یافت. می روبوستا یک بالاترین قرارداد را ثبت کرد و روبوستای نزدیکترین آتی (H24) به بالاترین سطح ۶ هفته اخیر جهش کرد. قدرت در رئال برزیل ( ^USDBRL ) از قیمت قهوه حمایت می کند زیرا رئال در روز چهارشنبه به بالاترین حد یک هفته گذشته در برابر دلار رسید. واقعی قوی تر مانع فروش صادراتی از تولیدکنندگان قهوه برزیل می شود. قهوه روبوستا همچنین از پنجشنبه گذشته که اداره آمار عمومی ویتنام گزارش داد که صادرات قهوه ویتنام در فوریه -۲۰ درصد در سال کاهش یافته و به ۱۶۰۰۰۰ تن رسیده است، دارای پشتیبانی انتقالی است.  

روز دوشنبه، قهوه عربیکا با بارندگی کمتر از حد متوسط ​​در مناطق قهوه‌خیز برزیل به بالاترین میزان در ۲ هفته گذشته رسید. Somar Meteorologia روز دوشنبه گزارش داد که منطقه Minas Gerais برزیل در هفته گذشته ۲۹.۴ میلی متر بارندگی داشته است که ۵۰ درصد میانگین تاریخی است. میناس گرایس حدود ۳۰ درصد از محصول عربیکا برزیل را تشکیل می دهد.

CONVERSIONCOFFEE PRICEPRICE
۱ Pound = 16 OuncesCoffee Price Per 1 Ounce۰.۱۲ USD
۱ Pound ≈ ۰,۴۵۳ KilogramsCoffee Price Per 1 Kilogram۴.۳۰ USD
تبدیلقیمت قهوهقیمت
۱ پوند = ۱۶ اونسقیمت قهوه در هر ۱ اونس۰.۱۲ دلار
۱ پوند ≈ ۰,۴۵۳ کیلوگرمقیمت قهوه در هر کیلوگرم۴.۳۰ دلار