خدمات

قیمت قهوه امروز پنجشنبه ۱۴۰۳/۰۱/۳۰

coffee price trade now

لیست قیمت قهوه به صورت روزانه به روز رسانی می شود. قیمت می تواند با توجه به نرخ ارز و واردات متغیر باشد. ما در فروشگاه قهوه زیپان سعی داریم قهوه با قیمت ثابت و نازل ترین قیمت را به مشتریان عزیز ارائه دهیم.

تبدیل واحد برای قیمت قهوه امروز

تبدیلقیمت قهوهقیمت
۱ پوند ≈ ۰,۴۵۳ کیلوگرمقیمت قهوه در هر کیلوگرم۵.۴۵ دلار آمریکا
۱ پوند = ۱۶ اونسقیمت قهوه در هر ۱ اونس۰.۱۵ دلار آمریکا

قهوه می عربیکا ( KCK24 ) در روز چهارشنبه ۱۱.۲۰+ (+۴.۷۳ درصد) بسته شد و قهوه روبوستا می آیسی ( RMK24 ) با ۲۲۹+ (+۵.۷۲ درصد) بسته شد.

قهوه در روز چهارشنبه به شدت افزایش یافت و قهوه عربیکا به بالاترین سطح در ۲ سال گذشته رسید و قهوه روبوستا به بالاترین سطح تاریخ خود رسید.

قیمت در ماه گذشته به دلیل نگرانی های مربوط به محصول در برزیل و ویتنام افزایش یافته است. Somar Meteorologia روز دوشنبه گزارش داد که منطقه Minas Gerais برزیل در هفته گذشته ۱۵.۸ میلی متر بارندگی داشته است یا ۷۴ درصد میانگین تاریخی. میناس گرایس حدود ۳۰ درصد از محصول عربیکا برزیل را تشکیل می دهد. قهوه روبوستا به دلیل ترس از اینکه خشکی بیش از حد در ویتنام تولید قهوه روبوستا در این کشور را محدود خواهد کرد، به رکوردهای جدیدی رسیده است.

قیمت قهوه
NameLastChg. %Vol.
TSLA۱۵۵.۴۵-۱.۰۶%۷۸.۸۳M
AMD۱۵۴.۰۲-۵.۷۸%۷۴.۷۰M
NVDA۸۴۰.۳۵-۳.۸۷%۴۸.۵۲M
AAPL۱۶۸.۰۰-۰.۸۱%۴۷.۷۹M
MSFT۴۱۱.۸۴-۰.۶۶%۱۵.۲۱M
SMCI۹۶۰.۰۸-۱.۶۶%۷.۱۰M
BRKa۵۹۹,۹۲۸+۰.۳۰%۱۲.۷۹K

معیار جهانی قراردادهای آتی قهوه

قهوه عربیکا معیار جهانی قراردادهای آتی قهوه است که در بورس بین قاره ای (ICE) معامله می شود. عربیکا ۷۵ درصد از تولید جهان را تشکیل می دهد و بیشتر در برزیل (۴۰ درصد کل عرضه جهان) و کلمبیا کشت می شود. روبوستا ۲۵ درصد باقیمانده را تشکیل می دهد و بیشتر در ویتنام (۱۵ درصد عرضه جهانی) و اندونزی تولید می شود. سایر صادرکنندگان عمده عبارتند از:  پرو، هند، اوگاندا، اتیوپی، مکزیک و ساحل عاجروبوستا دانه قهوه ای است که در اروپا و قهوه های اسپرسو محبوب است در حالی که دانه های عربیکا در ایالات متحده محبوب هستند.