خدمات

قیمت قهوه امروز شنبه ۱۴۰۳/۰۲/۰۱

coffee price trade now

لیست قیمت قهوه به صورت روزانه به روز رسانی می شود. قیمت می تواند با توجه به نرخ ارز و واردات متغیر باشد. ما در فروشگاه قهوه زیپان سعی داریم قهوه با قیمت ثابت و نازل ترین قیمت را به مشتریان عزیز ارائه دهیم.

قهوه عربیکا معیار جهانی قراردادهای آتی قهوه است که در بورس بین قاره ای (ICE) معامله می شود. عربیکا ۷۵ درصد از تولید جهان را تشکیل می دهد و بیشتر در برزیل (۴۰ درصد کل عرضه جهان) و کلمبیا کشت می شود. روبوستا ۲۵ درصد باقیمانده را تشکیل می دهد و بیشتر در ویتنام (۱۵ درصد عرضه جهانی) و اندونزی تولید می شود. سایر صادرکنندگان عمده عبارتند از:  پرو، هند، اوگاندا، اتیوپی، مکزیک و ساحل عاجروبوستا دانه قهوه ای است که در اروپا و قهوه های اسپرسو محبوب است در حالی که دانه های عربیکا در ایالات متحده محبوب هستند.

قهوه می عربیکا ( KCK24 ) در روز جمعه ۱.۵۵+ (+۰.۶۵ درصد) بسته شد و قهوه روبوستا می آیسی ( RMK24 ) ) +۲ (+۰.۰۵٪) بسته شد.

قیمت قهوه در روز جمعه افزایش متوسطی را ثبت کرد اما بسیار پایین‌تر از بالاترین قیمت روز پنجشنبه باقی ماند. کاهش ارزش دلار در روز جمعه باعث شد تا معاملات آتی قهوه پوشش کوتاهی داشته باشند.

روز پنجشنبه، قهوه عربیکا به بالاترین حد خود در ۲ سال گذشته و قهوه روبوستا رکورد جدیدی را ثبت کردند. قیمت قهوه در ماه گذشته به دلیل نگرانی های مربوط به محصول در برزیل و ویتنام افزایش یافته است. Somar Meteorologia روز دوشنبه گزارش داد که منطقه Minas Gerais برزیل در هفته گذشته ۱۵.۸ میلی متر بارندگی داشته است یا ۷۴ درصد میانگین تاریخی. میناس گرایس حدود ۳۰ درصد از محصول عربیکا برزیل را تشکیل می دهد. قهوه روبوستا به دلیل ترس از اینکه خشکی بیش از حد در ویتنام تولید قهوه روبوستا در این کشور را محدود خواهد کرد، به رکوردهای جدیدی رسیده است.

NameLastChg. %Vol.
TSLA۱۴۷.۰۵-۱.۹۲%۸۵.۱۳M
NVDA۷۶۲.۰۰-۱۰.۰۰%۸۳.۲۴M
AMD۱۴۶.۶۴-۵.۴۴%۶۹.۷۹M
AMZN۱۷۴.۶۳-۲.۵۶%۵۲.۱۷M
MSFT۳۹۹.۱۲-۱.۲۷%۲۷.۵۰M
META۴۸۱.۰۷-۴.۱۳%۲۴.۶۴M
SMCI۷۱۳.۶۵-۲۳.۱۴%۱۷.۰۱M

تبدیل واحد برای قیمت قهوه امروز

تبدیلقیمت قهوهقیمت
۱ پوند ≈ ۰,۴۵۳ کیلوگرمقیمت قهوه به ازای هر کیلوگرم۵.۳۱ USD
۱ پوند = ۱۶ اونسقیمت قهوه در هر ۱ اونس۰.۱۵ دلار آمریکا
قیمت قهوه