خدمات

قیمت قهوه امروز شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۲

coffee price trade now

لیست قیمت قهوه به صورت روزانه به روز رسانی می شود. قیمت می تواند با توجه به نرخ ارز و واردات قهوه متغیر باشد. ما در فروشگاه قهوه زیپان سعی داریم قهوه با قیمت ثابت و نازل ترین قیمت را به مشتریان عزیز ارائه دهیم.

Most ActiveGainers %Losers %

NameLastChg. %Vol.
AMD۲۰۲.۶۴+۵.۲۵%۱۰۲.۵۰M
TSLA۲۰۲.۶۴+۰.۳۸%۸۱.۵۴M
AAPL۱۷۹.۶۶-۰.۶۰%۷۱.۱۷M
NVDA۸۲۲.۷۹+۴.۰۰%۴۶.۵۹M
META۵۰۲.۳۰+۲.۴۸%۱۵.۷۲M
SMCI۹۰۵.۴۸+۴.۵۴%۸.۸۶M
BRKa۶۱۳,۹۶۵-۰.۴۲%۱۴.۵۵K
قیمت قهوه

قهوه می عربیکا ( KCK24 ) در روز جمعه -۱.۰۵ (-۰.۵۷٪) بسته شد و می ICE روبوستا قهوه ( RMK24 ) +۴۸ (+۱.۵۵٪) بسته شد.

قیمت قهوه در روز جمعه متفاوت بود و روبوستا به بالاترین حد یک هفته‌ای صعود کرد. عربیکا روز جمعه پس از آن تحت فشار قرار گرفت که هندوراس، بزرگترین تولیدکننده قهوه در آمریکای مرکزی، گزارش داد صادرات قهوه آن در فوریه ۲۶ درصد افزایش یافته و به ۹۳۲۶۷۸ کیسه رسیده است. قهوه روبوستا از روز پنجشنبه که اداره آمار عمومی ویتنام گزارش داد که صادرات قهوه ویتنام در فوریه -۲۰ درصد در سال کاهش یافته و به ۱۶۰۰۰۰ تن رسیده است، از پشتیبانی انتقالی برخوردار است.  

با کاهش موقت نگرانی‌ها در مورد شرایط خشکی در برزیل، قیمت قهوه در روز سه‌شنبه به پایین‌ترین حد خود در ۵ هفته گذشته رسید. Somar Meteorologia دوشنبه گزارش داد که منطقه Minas Gerais برزیل در هفته گذشته ۵۹.۵ میلی متر بارندگی داشته است یا ۱۳۱ درصد از میانگین تاریخی. میناس گرایس حدود ۳۰ درصد از محصول عربیکا برزیل را تشکیل می دهد.

موجودی قهوه کم است، که عامل حمایتی برای قیمت است. چهارشنبه گذشته، موجودی‌های قهوه روبوستا تحت نظارت ICE به پایین‌ترین حد خود یعنی ۱۹۵۸ لات کاهش یافت، اگرچه آنها به میزان متوسطی بهبود یافتند و به بالاترین حد خود در روز چهارشنبه ۲۴۵۳ لات رسیدند. موجودی‌های قهوه عربیکا تحت نظارت ICE در ۳۰ نوامبر به ۲۲۴۰۶۶ کیسه پایین‌ترین میزان در ۲۴ سال گذشته سقوط کرد، اگرچه آنها نسبتاً بهبود یافتند و به بالاترین حد ۳-۳/۴ ماه جمعه ۳۶۰۵۴۷ بسته رسیدند.

تبدیلقیمت قهوهقیمت
۱ پوند ≈ ۰,۴۵۳ کیلوگرمقیمت قهوه در هر کیلوگرم۴.۲۳ USD
۱ پوند = ۱۶ اونسقیمت قهوه در هر ۱ اونس۰.۱۲ دلار آمریکا
CONVERSIONCOFFEE PRICEPRICE
۱ Pound ≈ ۰,۴۵۳ KilogramsCoffee Price Per 1 Kilogram۴.۲۳ USD
۱ Pound = 16 OuncesCoffee Price Per 1 Ounce۰.۱۲ USD

تبدیل واحد