خدمات

قیمت قهوه امروز سه شنبه ۱۴۰۳/۰۱/۲۸

coffee price trade now

لیست قیمت قهوه به صورت روزانه به روز رسانی می شود. قیمت قهوه می تواند با توجه به نرخ ارز و واردات متغیر باشد. ما در فروشگاه قهوه زیپان سعی داریم قهوه با قیمت ثابت و نازل ترین قیمت را به مشتریان عزیز ارائه دهیم.

قهوه عربیکا معیار جهانی قراردادهای آتی قهوه است که در بورس بین قاره ای (ICE) معامله می شود. عربیکا ۷۵ درصد از تولید جهان را تشکیل می دهد و بیشتر در برزیل (۴۰ درصد کل عرضه جهان) و کلمبیا کشت می شود. روبوستا ۲۵ درصد باقیمانده را تشکیل می دهد و بیشتر در ویتنام (۱۵ درصد عرضه جهانی) و اندونزی تولید می شود. سایر صادرکنندگان عمده عبارتند از:  پرو، هند، اوگاندا، اتیوپی، مکزیک و ساحل عاجروبوستا دانه قهوه ای است که در اروپا و قهوه های اسپرسو محبوب است در حالی که دانه های عربیکا در ایالات متحده محبوب هستند.

قهوه می عربیکا ( KCK24 ) در روز دوشنبه ۶.۹۰+ (+۳.۰۷ درصد) بسته شد و قهوه روبوستا ICE می ( RMK24 ) با ۷۴+ (+۱.۹۰ درصد) بسته شد.

قیمت قهوه در روز دوشنبه افزایش این ماه را افزایش داد و قهوه روبوستا رکورد جدیدی را ثبت کرد. نگرانی های مربوط به محصولات قهوه در برزیل و ویتنام به خرید معاملات آتی قهوه دامن می زند. Somar Meteorologia روز دوشنبه گزارش داد که منطقه Minas Gerais برزیل در هفته گذشته ۱۵.۸ میلی متر بارندگی داشته است یا ۷۴ درصد میانگین تاریخی. میناس گرایس حدود ۳۰ درصد از محصول عربیکا برزیل را تشکیل می دهد. قهوه روبوستا به دلیل ترس از اینکه خشکی بیش از حد در ویتنام تولید قهوه روبوستا در این کشور را محدود خواهد کرد، به رکوردهای جدیدی رسیده است.

تبدیل واحد برای قیمت قهوه امروز

تبدیلقیمت قهوهقیمت
۱ پوند = ۱۶ اونسقیمت قهوه در هر ۱ اونس۰.۱۵ دلار آمریکا
۱ پوند ≈ ۰,۴۵۳ کیلوگرمقیمت قهوه در هر کیلوگرم۵.۱۸ دلار

Most ActiveGainers %Losers %

NameLastChg. %Vol.
TSLA۱۵۷.۹۰-۲.۲۲%۵۴.۴۱M
AAPL۱۶۸.۷۳-۲.۲۹%۳۰.۳۰M
AMD۱۶۳.۷۱+۲.۱۱%۲۶.۱۱M
NVDA۸۷۱.۸۲+۱.۳۷%۱۷.۶۶M
UNH۴۷۰.۹۷+۵.۶۹%۶.۵۴M
MSFT۴۱۶.۱۸+۰.۶۱%۵.۹۰M
BRKa۶۰۱,۸۰۵-۰.۴۵%۱۱.۶۷K
قیمت قهوه