خدمات

قیمت قهوه امروز سه شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲۲

coffee price trade now

لیست قیمت قهوه به صورت روزانه به روز رسانی می شود. قیمت قهوه می تواند با توجه به نرخ ارز و واردات قهوه متغیر باشد. ما در فروشگاه قهوه زیپان سعی داریم قهوه با قیمت ثابت و نازل ترین قیمت را به مشتریان عزیز ارائه دهیم.

قیمت قهوه باعث افزایش فروش در باران هفته گذشته در برزیل شد

بارچارت – دوشنبه ۱۱ مارس، ۱:۵۵ بعد از ظهر CDT

قهوه می عربیکا (KCK24) در روز دوشنبه ۰.۲۰- (-۰.۱۱٪) بسته شد و سقوط جمعه گذشته ۳.۶۴٪ را افزایش داد. می ICE robusta قهوه (RMK24) دوشنبه -۱۸- (-۰.۵۵٪) بسته شد و فروش -۲.۴۸٪ جمعه گذشته را افزایش داد.  

قیمت قهوه در روز دوشنبه به دلیل بارش باران هفته گذشته در برزیل کاهش یافت. Somar Meteorologia روز دوشنبه گزارش داد که منطقه Minas Gerais برزیل در هفته گذشته ۴۵.۷ میلی متر بارندگی داشته است یا ۱۰۷ درصد میانگین تاریخی. میناس گرایس حدود ۳۰ درصد از محصول عربیکا برزیل را تشکیل می دهد.

موجودی قهوه کم است، که عامل حمایتی برای قیمت قهوه است. موجودی‌های قهوه روبوستا تحت نظارت ICE در ۲۱ فوریه به پایین‌ترین حد خود یعنی ۱۹۵۸ لات رسید، اگرچه در روز دوشنبه به ۲۴۳۲ لات رسید. موجودی قهوه عربیکا تحت نظارت ICE در ۳۰ نوامبر به کمترین میزان در ۲۴ سال گذشته یعنی ۲۲۴۰۶۶ کیسه سقوط کرد، اگرچه آنها به طور متوسط ​​بهبود یافتند و به بالاترین حد ۴-۱/۲ ماه جمعه گذشته یعنی ۴۲۴۷۵۲ کیسه رسیدند.

Unit conversion for Coffee Price Today

CONVERSIONCOFFEE PRICEPRICE
۱ Pound ≈ ۰,۴۵۳ KilogramsCoffee Price Per 1 Kilogram۴.۲۱ USD
۱ Pound = 16 OuncesCoffee Price Per 1 Ounce۰.۱۲ USD
قیمت قهوه امروز