خدمات

قیمت قهوه امروز سه شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۵

coffee price trade now

لیست قیمت قهوه به صورت روزانه به روز رسانی می شود. قیمت قهوه می تواند با توجه به نرخ ارز و واردات قهوه متغیر باشد. ما در فروشگاه قهوه زیپان سعی داریم قهوه با قیمت ثابت و نازل ترین قیمت را به مشتریان عزیز ارائه دهیم.

NameLastChg. %Vol.
TSLA۱۷۸.۷۴-۵.۰۰%۴۵.۰۵M
AAPL۱۶۹.۸۷-۲.۹۹%۳۱.۸۷M
AMD۲۰۰.۵۶-۲.۳۴%۲۶.۵۹M
NVDA۸۳۶.۷۰-۱.۸۳%۱۸.۴۰M
MSFT۴۰۳.۵۵-۲.۷۴%۷.۷۱M
SMCI۹۸۶.۰۶-۸.۲۲%۵.۴۲M
BRKa۶۰۵,۳۹۰-۰.۴۵%۱۰.۹۷K


تبدیل واحد برای قیمت قهوه امروز

تبدیلقیمت قهوهقیمت
۱ پوند ≈ ۰,۴۵۳ کیلوگرمقیمت قهوه در هر کیلوگرم۴.۳۹ دلار
۱ پوند = ۱۶ اونسقیمت قهوه در هر ۱ اونس۰.۱۲ دلار
قیمت قهوه زیپان

معاملات آتی قهوه عربیکا به ۲ دلار در هر پوند رسید و به سطوحی رسید که از اواسط دسامبر مشاهده نشده بود، که ناشی از نگرانی های عرضه در مورد بارندگی کمتر از حد متوسط ​​در مناطق قهوه خیز برزیل بود. 

منطقه Minas Gerais که حدود ۳۰ درصد از محصول عربیکا برزیل را تشکیل می دهد، در هفته گذشته ۲۹.۴ میلی متر بارندگی داشته است که ۵۰ درصد میانگین تاریخی است. 

همچنین، تقویت رئال برزیل مانع از فروش صادرات شد در حالی که موجودی قهوه عربیکا تحت نظارت ICE در ۳۰ نوامبر به ۲۲۴۰۶۶ کیسه به کمترین میزان در ۲۴ سال گذشته رسید. علاوه بر این، صادرات قهوه ویتنام در ماه فوریه ۲۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش یافت. با این حال، سازمان بین المللی قهوه (ICO) افزایش ۵.۸ درصدی در تولید جهانی قهوه را تا سال ۲۰۲۳/۲۰۲۴ به ۱۷۸ میلیون کیسه و افزایش ۲.۲ درصدی مصرف جهانی قهوه به ۱۷۷ میلیون کیسه و در نتیجه یک میلیون کیسه مازاد پیش بینی کرده است.

قهوه عربیکا معیار جهانی قراردادهای آتی قهوه است که در بورس بین قاره ای (ICE) معامله می شود. عربیکا ۷۵ درصد از تولید جهان را تشکیل می دهد و بیشتر در برزیل (۴۰ درصد کل عرضه جهان) و کلمبیا کشت می شود. روبوستا ۲۵ درصد باقیمانده را تشکیل می دهد و بیشتر در ویتنام (۱۵ درصد عرضه جهانی) و اندونزی تولید می شود. سایر صادرکنندگان عمده عبارتند از: پرو، هند، اوگاندا، اتیوپی، مکزیک و ساحل عاج. روبوستا دانه قهوه ای است که در اروپا و قهوه های اسپرسو محبوب است در حالی که دانه های عربیکا در ایالات متحده محبوب هستند.

قیمت قهوه
واقعیقبلیبالاترینپایین ترینتاریخواحدفرکانس
۱۹۶.۷۵۱۹۹.۴۰۳۳۹.۸۶۴۱.۵۰۱۹۷۲ – ۲۰۲۴USD/Lbsروزانه