خدمات

قیمت قهوه امروز دوشنبه ۱۴۰۳/۰۱/۱۴

coffee price trade now

لیست قیمت قهوه به صورت روزانه به روز رسانی می شود. قیمت می تواند با توجه به نرخ ارز و واردات متغیر باشد. ما در فروشگاه قهوه زیپان سعی داریم قهوه با قیمت ثابت و نازل ترین قیمت را به مشتریان عزیز ارائه دهیم.

درست است. انواع دانه‌های قهوه بسیار متنوع هستند و هر کدام ویژگی‌ها و طعم‌های خاص خود را دارند. اما برای مقایسه بین دانه‌های قهوه عربیکا و روبوستا، می‌توان به برخی از ویژگی‌های آنها توجه کرد:

  1. طعم: دانه قهوه عربیکا دارای طعم ملایم، عطری و با کیفیت است، در حالی که دانه قهوه روبوستا دارای طعم تلختر و قوی‌تر است.
  2. میزان کافئین: دانه قهوه روبوستا دارای مقدار بیشتری کافئین نسبت به عربیکا است. این امر می‌تواند تأثیر زیادی بر انتخاب قهوه داشته باشد، زیرا مصرف کافئین برای برخی افراد مهم است.
  3. رایحه: دانه قهوه عربیکا معمولاً دارای رایحه‌های متنوع و عطری است که برخی افراد آن را بسیار دوست دارند. در حالی که دانه قهوه روبوستا رایحه‌ای قوی‌تر و تلختر دارد.

با توجه به این ویژگی‌ها، انتخاب بین دانه قهوه عربیکا و روبوستا بستگی به سلیقه شخصی و ترجیحات ذوقی شما دارد.

NameLastChg. %Vol.
TSLA۱۶۶.۲۵-۵.۱۲%۹۲.۲۷M
AMD۱۷۷.۳۵-۳.۲۷%۴۶.۳۸M
NVDA۸۹۶.۷۷-۰.۷۶%۳۳.۴۶M
AAPL۱۶۸.۹۶-۰.۶۳%۲۶.۳۴M
MSFT۴۲۱.۸۵-۰.۶۴%۹.۴۸M
UNH۴۵۲.۹۴-۷.۵۱%۸.۰۹M
BRKa۶۳۲,۰۸۰-۰.۳۱%۱۲.۸۸K
رنج قیمت قهوه

قهوه می عربیکا (KCK24) امروز صبح ۶.۴۰+ (+۳.۳۴ درصد) و قهوه می ICE robusta (RMK24) 162+ (+۴.۶۶ درصد) افزایش یافت.

قهوه امروز صبح به شدت افزایش یافته است، به طوری که arabica به بالاترین حد ۴ هفته گذشته و robusta رکورد جدیدی را ثبت کرده است. قیمت از روز دوشنبه به دلیل نگرانی مبنی بر اینکه باران شدید اخیر در مناطق قهوه خیز برزیل ممکن است به محصولات قهوه آسیب رسانده باشد، افزایش یافته است. Somar Meteorologia روز دوشنبه گزارش داد که منطقه Minas Gerais برزیل در هفته گذشته ۷۵.۴ میلی متر بارندگی داشته است یا ۳۳۵ درصد از میانگین تاریخی. میناس گرایس حدود ۳۰ درصد از محصول عربیکا برزیل را تشکیل می دهد.

معاملات آتی قهوه عربیکا به سطح ۱.۹ دلار در هر پوند صعود کرد و پس از اعلامیه انجمن قهوه ویتنام که نشان دهنده کاهش احتمالی ۲۰ درصدی صادرات قهوه این کشور نسبت به سال گذشته بود. از پایین ترین سطح ۲ ماهه ۱.۸ دلاری که در ۱۸ مارس به آن رسیده بود، بازگشت. برای دوره ۲۰۲۳/۲۰۲۴. این دپارتمان همچنین کاهش ۲۰ درصدی تولید قهوه ویتنام را برای همان سال زراعی پیش بینی کرد که ۱۴۷۲ میلیون تن تخمین زده می شود. که به دلیل شرایط خشکسالی کمترین میزان تولید را در چهار سال اخیر نشان می دهد. با وجود این عوامل، ICO رشد ۵.۸ درصدی در تولید جهانی را پیش‌بینی می‌کند. در حالی که انتظار می‌رود تقاضا تا ۲.۲ درصد افزایش یابد که منجر به مازاد ۱ میلیون کیسه شود.

تبدیل واحد برای قیمت قهوه امروز

تبدیلقیمت قهوهقیمت
۱ پوند ≈ ۰,۴۵۳ کیلوگرمقیمت قهوه در هر کیلوگرم۴.۲۱ USD
۱ پوند = ۱۶ اونسقیمت قهوه در هر ۱ اونس۰.۱۲ دلار آمریکا