خدمات

قیمت قهوه امروز دوشنبه ۱۴۰۳/۰۱/۱۱

coffee price trade now

لیست قیمت قهوه به صورت روزانه به روز رسانی می شود. قیمت قهوه می تواند با توجه به نرخ ارز و واردات متغیر باشد. ما در فروشگاه قهوه زیپان سعی داریم قهوه با قیمت ثابت و نازل ترین قیمت را به مشتریان عزیز ارائه دهیم.

قهوه عربیکا معیار جهانی قراردادهای آتی قهوه است که در بورس بین قاره ای (ICE) معامله می شود. عربیکا ۷۵ درصد از تولید جهان را تشکیل می دهد و بیشتر در برزیل (۴۰ درصد کل عرضه جهان) و کلمبیا کشت می شود. روبوستا ۲۵ درصد باقیمانده را تشکیل می دهد و بیشتر در ویتنام (۱۵ درصد عرضه جهانی) و اندونزی تولید می شود. سایر صادرکنندگان عمده عبارتند از: پرو، هند، اوگاندا، اتیوپی، مکزیک و ساحل عاج. روبوستا دانه قهوه ای است که در اروپا و قهوه های اسپرسو محبوب است در حالی که دانه های عربیکا در ایالات متحده محبوب هستند.

Most ActiveGainers %Losers %

NameLastChg. %Vol.
TSLA۱۷۵.۷۹-۲.۲۵%۷۷.۶۵M
AAPL۱۷۱.۴۸-۱.۰۶%۶۵.۶۷M
AMD۱۸۰.۴۹+۰.۵۰%۵۷.۶۳M
NVDA۹۰۳.۵۶+۰.۱۲%۴۳.۵۲M
MSFT۴۲۰.۷۲-۰.۱۷%۲۱.۸۷M
MSTR۱,۷۰۴.۵۶-۱۱.۱۸%۴.۴۳M
BRKa۶۳۴,۴۴۰+۰.۷۷%۱۳.۰۸K


تبدیل واحد برای قیمت قهوه امروز

خرید-قهوه-روبوستا-ویتنام
تبدیلقیمت قهوهقیمت
۱ پوند = ۱۶ اونسقیمت قهوه در هر ۱ اونس۰.۱۲ دلار
۱ پوند ≈ ۰,۴۵۳ کیلوگرمقیمت قهوه در هر کیلوگرم۴.۱۴ دلار آمریکا


معاملات آتی قهوه عربیکا به سطح ۱.۹ دلار در هر پوند صعود کرد و پس از اعلام انجمن قهوه ویتنام که نشان دهنده کاهش ۲۰ درصدی بالقوه سالانه ۲۰ درصدی صادرات قهوه این کشور بود، از ۱.۸ دلار که در ۱۸ مارس به پایین‌ترین سطح دو ماهه ۱.۸ دلار رسیده بود، بازگشت. برای دوره ۲۰۲۳/۲۰۲۴. این دپارتمان همچنین کاهش ۲۰ درصدی تولید قهوه ویتنام را برای همان سال زراعی پیش بینی کرد که ۱۴۷۲ میلیون تن تخمین زده می شود که به دلیل شرایط خشکسالی کمترین میزان تولید را در چهار سال اخیر نشان می دهد. با وجود این عوامل، ICO رشد ۵.۸ درصدی در تولید جهانی را پیش‌بینی می‌کند، در حالی که انتظار می‌رود تقاضا به میزان متوسط ​​۲.۲ درصد افزایش یابد که منجر به مازاد ۱ میلیون کیسه شود.

قهوه می عربیکا (KCK24) در روز پنجشنبه -۱.۸۰ (-۰.۹۴٪) بسته شد و می ICE robusta قهوه (RMK24) -80 (-2.25٪) بسته شد.

قیمت قهوه در روز پنجشنبه کاهش متوسطی را ثبت کرد. ضعف در رئال برزیل در روز پنجشنبه قیمت قهوه عربیکا را کاهش داد، زیرا ارزش واقعی (^USDBRL) در برابر دلار به پایین ترین حد یک هفته اخیر رسید. واقعی ضعیف تر، فروش صادراتی تولیدکنندگان قهوه برزیل را تشویق می کند. قهوه روبوستا پس از آنکه وزارت کشاورزی ویتنام در روز پنجشنبه گزارش داد که صادرات قهوه ویتنام در سه ماهه اول سالانه +۴۴ درصد افزایش یافته و به ۷۹۹۰۰۰ تن رسیده است، کاهش یافت.

روز چهارشنبه، قهوه عربیکا به بالاترین سطح ۳ هفته اخیر رسید و robusta نزدیکترین قیمت آتی تمام دوران را در چشم انداز منابع قهوه کوچکتر ثبت کرد.قهوه روبوستا در روز چهارشنبه پس از اینکه انجمن قهوه ویتنام در روز سه‌شنبه اعلام کرد که صادرات قهوه ویتنام در سال‌های ۲۰۲۳/۲۴ ممکن است -۲۰ درصد در سال کاهش یابد و به ۱.۳۳۶ میلیون متر در سال برسد، به بالاترین حد خود رسید زیرا هوای خشک بازده و تولید قهوه را کاهش داد.