خدمات

قیمت قهوه امروز دوشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲۱

coffee price trade now

لیست قیمت قهوه به صورت روزانه به روز رسانی می شود. قیمت قهوه می تواند با توجه به نرخ ارز و واردات قهوه متغیر باشد. ما در فروشگاه قهوه زیپان سعی داریم قهوه با قیمت ثابت و نازل ترین قیمت را به مشتریان عزیز ارائه دهیم.

قهوه عربیکا معیار جهانی قراردادهای آتی قهوه است که در بورس بین قاره ای (ICE) معامله می شود. عربیکا ۷۵ درصد از تولید جهان را تشکیل می دهد و بیشتر در برزیل (۴۰ درصد کل عرضه جهان) و کلمبیا کشت می شود. روبوستا ۲۵ درصد باقیمانده را تشکیل می دهد و بیشتر در ویتنام (۱۵ درصد عرضه جهانی) و اندونزی تولید می شود. سایر صادرکنندگان عمده عبارتند از: پرو، هند، اوگاندا، اتیوپی، مکزیک و ساحل عاج. روبوستا دانه قهوه ای است که در اروپا و قهوه های اسپرسو محبوب است در حالی که دانه های عربیکا در ایالات متحده محبوب هستند.

قیمت قهوه


تبدیل واحد برای قیمت قهوه امروز

تبدیلقیمت قهوهقیمت
۱ پوند ≈ ۰,۴۵۳ کیلوگرمقیمت قهوه در هر کیلوگرم۴.۲۱ USD
۱ پوند = ۱۶ اونسقیمت قهوه در هر ۱ اونس۰.۱۲ دلار آمریکا

قهوه مه عربیکا ( KCK24 ) در روز جمعه -۷.۰۰ (-۳.۶۴٪) بسته شد و می ICE robusta قهوه ( RMK24 ) -84 (-2.48٪) بسته شد.

قیمت در روز جمعه به شدت کاهش یافت زیرا چشم انداز بهبود باران در برزیل نگرانی های خشکی را کاهش داد و باعث انحلال طولانی مدت در معاملات آتی قهوه شد. پیش‌بینی‌کننده Maxar Technologies روز جمعه گفت که طی پنج روز آینده در مناطق قهوه‌خیز برزیل باران متوسطی پیش‌بینی می‌شود. کاهش قیمت پس از کاهش ارزش ریال برزیل ( ^USDBRL ) در برابر دلار به پایین‌ترین حد یک هفته اخیر افزایش یافت که این امر فروش صادراتی تولیدکنندگان قهوه برزیل را تشویق می‌کند.

 در روز پنجشنبه، عربیکا به دلیل بارندگی کمتر از حد متوسط ​​در برزیل به بالاترین حد ۲-۱/۴ ماهه رسید. Somar Meteorologia روز دوشنبه گزارش داد که منطقه Minas Gerais برزیل در هفته گذشته تنها ۲۹.۴ میلی متر بارندگی داشته است که ۵۰ درصد میانگین تاریخی است. میناس گرایس حدود ۳۰ درصد از محصول عربیکا برزیل را تشکیل می دهد.