خدمات

قیمت قهوه امروز شنبه ۱۴۰۳/۰۱/۲۵

coffee prictrade now

لیست قیمت قهوه به صورت روزانه به روز رسانی می شود. قیمت می تواند با توجه به نرخ ارز و واردات متغیر باشد. ما در فروشگاه قهوه زیپان سعی داریم قهوه با قیمت ثابت و نازل ترین قیمت را به مشتریان عزیز ارائه دهیم.

تبدیل واحد برای قیمت قهوه امروز

تبدیلقیمت قهوهقیمت
۱ پوند ≈ ۰,۴۵۳ کیلوگرمقیمت قهوه در هر کیلوگرم۴.۸۹ دلار
۱ پوند = ۱۶ اونسقیمت قهوه در هر ۱ اونس۰.۱۴ دلار آمریکا

قهوه عربیکا معیار جهانی قراردادهای آتی قهوه است که در بورس بین قاره ای (ICE) معامله می شود. عربیکا ۷۵ درصد از تولید جهان را تشکیل می دهد و بیشتر در برزیل (۴۰ درصد کل عرضه جهان) و کلمبیا کشت می شود. روبوستا ۲۵ درصد باقیمانده را تشکیل می دهد و بیشتر در ویتنام (۱۵ درصد عرضه جهانی) و اندونزی تولید می شود. سایر صادرکنندگان عمده عبارتند از:  پرو، هند، اوگاندا، اتیوپی، مکزیک و ساحل عاجروبوستا دانه قهوه ای است که در اروپا و قهوه های اسپرسو محبوب است در حالی که دانه های عربیکا در ایالات متحده محبوب هستند.

قهوه می عربیکا ( KCK24 ) در روز جمعه +۴.۳۰ (+ ۱.۹۵٪) بسته شد و می ICE robusta قهوه ( RMK24 ) +۵۷ (+۱.۴۸٪) بسته شد.

قیمت در روز جمعه نسبتاً بالاتر بود، به طوری که عربیکا به بالاترین سطح ۷-۱/۲ ماهه و روبوستا بالاترین رکورد جدید خود را ثبت کردند. نگرانی های مربوط به محصولات قهوه در برزیل و ویتنام به خرید معاملات آتی قهوه دامن می زند. Somar Meteorologia روز دوشنبه گزارش داد که منطقه Minas Gerais برزیل در هفته گذشته ۲.۵ میلی متر بارندگی داشته است یا ۱۲ درصد از میانگین تاریخی. میناس گرایس حدود ۳۰ درصد از محصول عربیکا برزیل را تشکیل می دهد. قهوه روبوستا به دلیل ترس از اینکه خشکی بیش از حد در ویتنام تولید قهوه روبوستا در این کشور را محدود خواهد کرد، به رکوردهای جدیدی رسیده است.

قیمت قهوه
NameLastChg. %Vol.
AAPL۱۷۶.۵۵+۰.۸۶%۹۸.۷۱M
AMD۱۶۳.۲۸-۴.۲۳%۶۲.۵۵M
TSLA۱۷۱.۰۵-۲.۰۳%۶۲.۴۷M
NVDA۸۸۱.۸۶-۲.۶۸%۴۱.۲۱M
AMZN۱۸۶.۱۳-۱.۵۴%۳۶.۸۴M
MSFT۴۲۱.۹۰-۱.۴۱%۱۷.۶۱M
BRKa۶۱۰,۵۰۰-۱.۰۰%۱۳.۶۶K