خدمات

قیمت قهوه امروز جمعه ۱۴۰۳/۰۱/۰۳

coffee prictrade now

لیست قیمت قهوه به صورت روزانه به روز رسانی می شود. قیمت قهوه می تواند با توجه به نرخ ارز و واردات قهوه متغیر باشد. ما در فروشگاه قهوه زیپان سعی داریم قهوه با قیمت ثابت و نازل ترین قیمت را به مشتریان عزیز ارائه دهیم.

قهوه عربیکا معیار جهانی قراردادهای آتی قهوه است که در بورس بین قاره ای (ICE) معامله می شود. عربیکا ۷۵ درصد از تولید جهان را تشکیل می دهد و بیشتر در برزیل (۴۰ درصد کل عرضه جهان) و کلمبیا کشت می شود. روبوستا ۲۵ درصد باقیمانده را تشکیل می دهد و بیشتر در ویتنام (۱۵ درصد عرضه جهانی) و اندونزی تولید می شود. سایر صادرکنندگان عمده عبارتند از: پرو، هند، اوگاندا، اتیوپی، مکزیک و ساحل عاج. روبوستا دانه قهوه ای است که در اروپا و قهوه های اسپرسو محبوب است در حالی که دانه های عربیکا در ایالات متحده محبوب هستند.

محدوده قیمت خرده فروشی قهوه در ایران به شرح زیر است:

  • به دلار آمریکا، بین ۶.۸۶ تا ۱۱.۳۱ دلار به ازای هر کیلوگرم یا بین ۳.۱۱ تا ۵.۱۳ دلار به ازای هر پوند (پوند)۱ متغیر است.
  • در ریال ایران، قیمت هر کیلوگرم بین ۳۴۲.۸۹۸.۵۰ تا ۵۶۵.۲۵۴.۲۵ ریال یا بین ۱۵۵.۵۰۹.۵۲ تا ۲۵۶.۳۵۱.۱۳ ریال در هر پوند (پوند) در تهران و مشهد متغیر است.
    برای قیمت عمده فروشی، محدوده تقریبی قهوه ایران بین ۴.۸۰ تا ۷.۹۱ دلار به ازای هر کیلوگرم یا بین ۲.۱۸ تا ۳.۵۹ دلار به ازای هر پوند (پوند) است.
    علاوه بر این، قیمت صادراتی قهوه از ایران طی چند سال اخیر کاهش قابل توجهی داشته است، در حالی که قیمت واردات نسبتاً ثابت مانده است.
    به یاد داشته باشید، این قیمت ها در معرض نوسانات بازار هستند و ممکن است در طول زمان تغییر کنند. از قهوه خود لذت ببرید! ☕
قیمت قهوه
قیمت قهوه

NameLastChg. %Vol.
TSLA۱۷۰.۷۷-۱.۱۹%۶۱.۲۲M
AMD۱۷۹.۷۱+۰.۵۸%۴۵.۰۰M
AAPL۱۷۲.۶۲+۰.۷۳%۴۵.۰۰M
NVDA۹۴۳.۷۰+۳.۲۱%۴۳.۲۱M
LULU۴۰۷.۱۱-۱۴.۹۸%۱۶.۹۵M
SMCI۹۷۰.۵۳-۰.۱۱%۳.۸۸M
BRKa۶۲۴,۴۵۶-۰.۱۰%۱۲.۳۷K


تبدیل واحد برای قیمت قهوه امروز

تبدیلقیمت قهوهقیمت
۱ پوند ≈ ۰,۴۵۳ کیلوگرمقیمت قهوه در هر کیلوگرم۴.۱۰ دلار
۱ پوند = ۱۶ اونسقیمت قهوه در هر ۱ اونس۰.۱۲ دلار آمریکا