خدمات

قیمت قهوه امروز جمعه ۱۴۰۲/۱۲/۱۱

coffee price trade now

لیست قیمت قهوه به صورت روزانه به روز رسانی می شود. قیمت قهوه می تواند با توجه به نرخ ارز و واردات قهوه متغیر باشد. ما در فروشگاه قهوه زیپان سعی داریم قهوه با قیمت ثابت و نازل ترین قیمت را به مشتریان عزیز ارائه دهیم.

تبدیل واحد برای قیمت قهوه امروز

تبدیلقیمت قهوهقیمت
۱ پوند ≈ ۰,۴۵۳ کیلوگرمقیمت قهوه در هر کیلوگرم۴.۲۵ دلار آمریکا
۱ پوند = ۱۶ اونسقیمت قهوه در هر ۱ اونس۰.۱۲ دلار آمریکا
NameLastChg. %Vol.
AAPL۱۸۰.۷۵-۰.۳۷%۱۱۵.۷۱M
AMD۱۹۲.۵۳+۹.۰۶%۱۰۲.۰۱M
TSLA۲۰۱.۸۸-۰.۰۸%۸۳.۰۵M
AMZN۱۷۶.۷۶+۲.۰۸%۴۶.۷۵M
NVDA۷۹۱.۱۲+۱.۸۷%۴۶.۰۲M
MSFT۴۱۳.۶۴+۱.۴۵%۲۷.۰۲M
BRKa۶۱۶,۵۶۱-۰.۷۲%۱۳.۵۶K
قیمت قهوه

Most ActiveGainers %Losers %

قهوه می عربیکا KCK24 ) در روز پنجشنبه ۲.۶۰+ (+۱.۴۳ درصد) بسته شد و قهوه روبوستا ICE می ( RMK24 ) با ۵۱+ (+۱.۶۸ درصد) بسته شد.

قیمت قهوه در روز پنجشنبه نسبتاً بالاتر بود. پیش بینی باران کم در برزیل در هفته آینده از قیمت قهوه عربیکا حمایت می کند. روبوستا روز پنجشنبه پس از اینکه اداره آمار عمومی این کشور گزارش داد که صادرات قهوه ویتنام در فوریه ۲۰ درصد کاهش یافته و به ۱۶۰۰۰۰ تن رسیده است، حمایت خود را در مورد منابع کوچکتر قهوه از ویتنام به دست آورد.  

یک عامل نزولی برای عربیکا، ضعف ارزش واقعی برزیل ( ^USDBRL ) است که در روز پنجشنبه در برابر دلار به پایین‌ترین حد ۳ هفته اخیر رسید. واقعی ضعیف تر، فروش صادراتی تولیدکنندگان قهوه برزیل را تشویق می کند.

با کاهش موقت نگرانی‌ها در مورد شرایط خشکی در برزیل، قیمت قهوه در روز سه‌شنبه به پایین‌ترین حد خود در ۵ هفته گذشته رسید. Somar Meteorologia دوشنبه گزارش داد که منطقه Minas Gerais برزیل در هفته گذشته ۵۹.۵ میلی متر بارندگی داشته است یا ۱۳۱ درصد از میانگین تاریخی. میناس گرایس حدود ۳۰ درصد از محصول عربیکا برزیل را تشکیل می دهد.